Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kilometr pieszo πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ‘πŸ‘
Wracam do siΕ‚
PiΔ™kna pogoda 20 stopni
Serdecznie Was Mirabelki i Mireczki pozdrawiam
tommmekk - Dzisiaj kilometr pieszo πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ‘πŸ‘
Wracam do siΕ‚ 
PiΔ™kna pogoda 20 stopni ...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1000009599

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 142
@tommmekk: szacun Mirek, wiΔ™kszoΕ›Δ‡ ludzi po tym co przeszedΕ‚eΕ›, by po prostu siadΕ‚o na kanapie i zgniΕ‚o. Dlatego mocne propsy za walkΔ™ o wΕ‚asne zdrowie i ΕΌycie!
  • Odpowiedz
  • 4
@anb: w sumie moje ΕΌycie, to jest jedna wielka walka o lepsze jutro ale jak sΔ… widoki, rokowania, ΕΌe bΔ™dzie lepiej wtedy walka jest wieksza i bardziej zdeterminowania..
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 3
@anb: dodam jeszcze to co osiΔ…gam rΓ³wnieΕΌ jest dziΔ™ki Wam..
Mam bardzo dobrΔ… protezΔ™ dziΔ™ki wam
Mam systematycznΔ… rehabilitacjΔ™ dziΔ™ki wam
LeczΔ™ siΔ™ w najlepszej klinice w Polsce dziΔ™ki wam.
Przede wszystkim mam środki aby działać
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
DziΔ™kujΔ™
  • Odpowiedz
@tommmekk: spΔ™dziΕ‚em rok na wΓ³zku inwalidzkim... CiΕ›nij codziennie odrobinΔ™ wiΔ™cej. Teraz robiΔ™ spacery 40 km+ i znΓ³w wywaΕΌam drzwi jednym kopniΔ™ciem jak dawniej. MoΕΌna! Z ponad 104 kg jest 70 kg.
Nick7C5 - @tommmekk: spΔ™dziΕ‚em rok na wΓ³zku inwalidzkim... CiΕ›nij codziennie odrobinΔ™...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 20260327_183411

Pobierz
  • Odpowiedz