Wpis z mikrobloga

Generalnie słuchałem audiobooka, ale mam ostatnio ochotę kupić książki. Tyle, że chyba bym skipował wątek Khaaaalisiiii, bo mnie irytował opór xD

#got #plio
Mega_Smieszek - Generalnie słuchałem audiobooka, ale mam ostatnio ochotę kupić książk...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie kupuj książek tylko zainwestuj w coś w stylu kindle - super sprawa, potem każdą książkę pobierasz se za friko. Leciutkie, nie męczy oczu (to nie jest ekran), ma dużo funkcjonalności.
  • Odpowiedz