Wpis z mikrobloga

co do tej afery z tymi patusami co chcecie tam wymierzać sprawiedliwość swoją
to jest taki kraj a nazywa sie ameryka i tam wasze miejsce., mekysyk też może być
#bron #ameryka #polska #meksyk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Muko: nie wymierzać sprawiedliwość tylko bronić się przed patologią

Takie miejsce gdzie jest to zakazane to rosja tam na wschodzie i tam twoje miejsce. Białoruś też moze być
  • Odpowiedz
@assninja: Wracanie z kwadratu z karabinkiem AR to nie jest obrona. Podstawą wszelakiej obrony jest deeskalacja, o tego zaczynamy, a Borysek dokonał egzekucji bo mu patus wcześniej fiknął... Podobnie jak Borysek jestem instruktorem, znam prawo i stosuję się do niego.
A pyerdolenie że miał prawo zabrać karabin i się kręcić po osiedlu to sobie można między bajki włożyć. Bo ja mam PRAWO i chuy. To tak samo jak z całą
  • Odpowiedz
@MosMaus: ciężko mu się będzie obronić, to ja się absolutnie zgadzam. Uważam też że zrobił zwyczajnie głupio.

Ale tak, jakby patusy go nie atakowały to by się nic nie stało.

A to czy się wrócił po karabinek czy nie to też kwestia dyskusyjna, pan patus w Kanale Zero mówił że pies był cały czas z Borysem, czyli może jednak się nie wracał? Kto na strzelaninę wychodzi z
  • Odpowiedz