Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

adamsowaanon +17
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,





Ciekawe w sumie jak bardzo będzie się różniło oddawanie władzy w 2027 roku od tego oddawania władzy w 2023 przez PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamach stanu chyba pozostaje bo nowe partie i kłócenie Polaków, żeby później zganiać to na PiS nie zadziała nie będąc opozycją
silniczki to cieniarze, ale wy za to po prostu jesteście obrzydliwi
wszyscy macie twarz mejzy
źródło: 1000138918
Pobierz@Kostor95: Nie?
Inflacja w Polsce była wysoka już przed covidem i wojną. Zrzucanie całej inflacji na te 2 zjawiska to przekłamywanie historii.
@Kostor95: Stawiam ze pojdzie tak samo jak wybory w 2025. Dojdzie do "malych pomylek" przy liczeniu glosow na korzysc pelo. Sami sobie pisowcy zgotowaliscie ten los¯\(ツ)/¯
Zamach Stanu? Który to już w prawackich łepetynach?
@Kostor95: Żeby koledzy mogli zrobić przekręt. Musisz być przygłupem, by wierzyć że PiS i jego miniony mają na uwadze cokolwiek innego niż okradanie p0laczków.