Wpis z mikrobloga

#iran #wojna #usa #trump #kolonko Śmieszne że tu jest dokładnie ten sam case co u Maxa Kolonko tylko w tym wypadku typ rządzi światem. Mariusz jedynie prowadzi stronę internetową którą ogląda tylko jego psychoza więc tu mamy przynajmniej bezobjawowo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PieknyChuligan: Nie zrozumiałeś jeszcze, że politycy: prezydenci, premierzy, ministrowie, senatorowie, posłowie, nie mają nic do gadania, że to tylko wysoko opłacani aktorzy, te pacynki, marionetki podlegające prawdziwym WŁADCOM (Iluminatom), "władcom pieniądza", czyli posiadaczom systemu finansowego: banków centralnych, komercyjnych, wielkich korporacji (w tym medialnych), zarządzane przez ich agendy, ciała operacyjne, jakimi są ich służby specjalne, niejawne (loże, tajne stowarzyszenia) jak i te jawne, które znasz pod oficjalnymi nazwami: CIA, DIA, NSA,
  • Odpowiedz