Wpis z mikrobloga

Postawmy sprawę jasno. Jesteśmy nieatrakcyjni za sprawą przeruchania na przestrzeni wieków Polaków przez przeruchanych przez Mongołów, zmongolizowanych Rusków. Starożytnymi Polakami byli Wandalowie ("Rex Wandalorum"), ze swoją wiekową stolicą w Krakowie. Niemcy (Sasi) z------i Polakom historię, dlatego twierdzą, że Wandalowie byli starożytnym plemieniem germańskim, ale nie było takiego ludu jak Germanie. Była "Germania", "Sarmatia" - jako nazwy krain geograficznych na antycznych mapach rzymskich!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wandalowie

Starożytni Polacy, Wandalowie byli wysokimi brunetami. Dobrym przykładem jest uroda aktora Michała Żebrowskiego.

zmij30 - Postawmy sprawę jasno. Jesteśmy nieatrakcyjni za sprawą przeruchania na prze...

źródło: cdf693e58ff9ff1254a0f4a8c996

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@omega33: Bezczelne fałszowanie historii przez niemieckich, anglosaskich historyków ma na celu ukrycie faktu posiadania tytułu cesarskiego (rzymskiego) przez Bolesława Chrobrego i jego syna, Mieszka II Lamberta. Bo i sam Mieszko I (Mieczysław), nie był żadnym bieda-księciem, a niezależnym władcą. A jego imię nawiązywało do wandalskiego Mieczysława, który kilkaset lat wcześniej wżenił się w cesarską rodzinę, z faktu którego Piastowie rościli sobie prawo do tytułu cesarskiego, de facto dzierżąc go od
  • Odpowiedz