Wpis z mikrobloga

Uwielbiam kiedy wchodzę na fragrantice i połowa komentarzy jest o tym jaki ten zapach jest wspaniały, jak się utrzymuje, że jest to numer 1. Natomiast druga połowa to jaki ten zapach jest żałosny, szczypie w nos i czuć syntetykiem xD

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach