eletricspaghetti eletricspaghetti 17.04.2026, 14:26:18 2 + Uwielbiam kiedy wchodzę na fragrantice i połowa komentarzy jest o tym jaki ten zapach jest wspaniały, jak się utrzymuje, że jest to numer 1. Natomiast druga połowa to jaki ten zapach jest żałosny, szczypie w nos i czuć syntetykiem xD#perfumy
#perfumy