Wpis z mikrobloga

@Vendigoo: chemik na ostatnim filmie zdaje się narzeka, ze dostał jakiejś grypy filipińskiej. kto wie, kto wie... w tym wieku i przy tej tuszy i braku służby zdrowia...to się moze skonczyc "roznie"
  • Odpowiedz
@hans-kloss-23: Dla mnie to jest prawdziwy bohater..albo Steave Wonder w świńskiej skórze. Ten romans z ta "cena" czy cos...jejku ja nie chce obrażać czy coś ale dla mnie to jakby pukać Sadako z ringu Japońskiego xD
  • Odpowiedz
@zbyszek-krol: wiem szefie wiem, ale to juz w ogole jest dla mnie nie do pojęcia dlatego delikatnie nie wnikałem xD bo to juz jest poziom gdy daje Ci 200zł i prosze zebys mi przywalił, ale tak, zeby mi złamać nos xD
  • Odpowiedz