Wpis z mikrobloga

@juskus: Bez szans, wszyscy myślą że to kochana Madziula. Jedyna opcja to że odpadnie w jakiejś konkurencji z Andrzejkiem.
Najlepiej by było, gdyby to była konkurencja z wiedzy o sobie xD
  • Odpowiedz
@Jezus93: po zabawie, w ktorej nasłodzili madziulce ze ma wielkie serduszko i och i ach tez mysle ze moje marzenie malo realne.
Ale pomarzyć można…
  • Odpowiedz
  • 0
@gangsteris: to czemu Domi i Marcela nie próbowali rozdzielić i po co na siłę Roksane trzymać jeszcze w dzień dobry TVN była a przecież to zawsze zwycięzcy tam idą...
  • Odpowiedz
@m33w44: Spokojnie Dominikę i Marcela też w końcu rozdziela, zwłaszcza że nie wnoszą nic dh programu. Mulat by spał cały czas a Dominiczka jest słodko-pierdząca. Powinni ich już dawno rozwalić.
  • Odpowiedz