Wpis z mikrobloga

Takie pytanie. A dlaczego w ogóle zapraszacie jakieś nieznane laski z Tindera na jedzenie? Naprawdę nie można pójść na spacer do parku i pogadać? Można się umówić na granie w squasha, jazdę rowerem, wizytę w muzeum, galerii sztuki. Mozna się nawet na mszę umówić. Tymczasem ktoś zdecydował, że musi być żarcie. Jakiś test czy meżczyzna jest w stanie "upolować" jedzenie w restauracji?

W każdym razie, przestańcie się umawiać na jedzenie w restauracjach to zniknie problem darmowych obiadków.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mindy-moo: ah klasyczne przerzucanie winy na ofiarę. jak różowa nie zrobi fikołka logicznego to chyba dobrze nie może spać.

btw. idąc na squasha albo do muzeum też się płaci i można wyciagać kase od frajerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) idąc twoim tokiem myślenia pozostaje chyba tylko rower i spacery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mindy-moo: nie zgrywaj idiotki. dobrze wiesz że tak to nie działa i że nikt takich rzeczy nie ustala przed pierwszą randką.

wiadomo, że nie płaci się za obie osoby


aha, tak bardzo wiadomo, że sama wspomniałaś o sytuacjach gdzie baby za siebie nie płacą xD to wiadomo czy nie wiadomo już?
  • Odpowiedz
  • 3
@czescmampytanie: U normalnych ludzi się to albo ustala albo się idzie do parku na spacer za free. Niektóre chytre baby faktycznie znalazły sobie sposób, wykorzystując naiwność niektórych facetów udaje się im jeść obiady za darmo.
  • Odpowiedz
U normalnych ludzi się to albo ustala albo się idzie do parku na spacer za free. Niektóre chytre baby faktycznie znalazły sobie sposób, wykorzystując naiwność niektórych facetów udaje się im jeść obiady za darmo.


@mindy-moo: dobra dobra, takie bajki to nie tutaj. Gadanie o takich rzeczach na pierwszej randce to cringe i dlatego co mądrzejsze osoby (w tym kobiety, choć jest ich mniej, bo liczą na darmową nagrodę i nie
  • Odpowiedz
xddd mam wrażenie, ze ten bait się jeszcze rozkręci ładnie

@mindy-moo

normalnych ludzi się to albo ustala albo się idzie do parku na spacer za free. Niektóre chytre baby faktycznie znalazły sobie sposób


Ehe się ustala xd z gołodupczyniami ustalać, kto będzie płacić, to tak jak z żulem spod śmietnika negocjować, kto tu jest kierownikiem i ma poratować złotóweczką
  • Odpowiedz
@mindy-moo: desperacja. Jak masz szansę raz na kilka tygodni/miesięcy bo jest zainteresowanie to nie palisz sobie sytuacji rozbijając ją o niuanse związane z oczekiwaniami drugiej strony bo takie są po prostu powszechne oczekiwania społeczne, wtłaczane kobietom i przez media, ale często i przez wychowanie. Czasami jest to wykorzystanie, czasami to jest zwykły konformizm kobiety. Od mężczyzny oczekuje się podjęcia jednak tego ryzyka weryfikacji i wielu młodych mężczyzn z desperacji podejmuje
  • Odpowiedz
U normalnych ludzi się to albo ustala


@mindy-moo: dosłownie nikt tak nie robi

Niektóre chytre baby faktycznie znalazły sobie sposób


cieszę się że w końcu przyznałaś kto tutaj jest winowajcą i do kogo powinnaś mieć zesrańsko w tym temacie. możesz teraz bezpiecznie usunąć wątek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Y3ll0w69

@Famine: nie zła suka napewno( ͡° ͜ʖ ͡°)


( ͡º ͜ʖ͡º) znaczy taki jest częsty argument. Ja wiem, że wpis to zrzutka ale z drugiej strony 10 czy 15 złotych za kawę to niewielka cena za poznanie człowieka.
  • Odpowiedz