Wpis z mikrobloga

@yrrotnuu: zależy czym się odczulasz, nie wszystkie szczepionki i tabletki są refundowane. Ja np odczulam się szczepionką, za którą płacę 3,20zł na pół roku xD ale w opcji była jeszcze inna za pareset złotych, wszystko zależy od Twojego organizmu i tego ile kasy chcesz wydać. Sam proces odczulania (podanie zastrzyku) jest w ramach nfz. Odczulanie trwa 3-5 lat.
  • Odpowiedz