Wpis z mikrobloga

Wpadłem na bardzo glupi pomysł, ale jednocześnie genialny.

Pamiętam akcje, jak niektórzy ludzie pisali listy do ludzi w wiezieniu. I byly jakies strony, które pomagały w tym.

A da sie napisać list do jakis borderek zamkniętych w zakladzie psychiatrycznym??
Bym sobie napisal np. Do 5 i regularnie pisal z tą, ktora mi odpisze. Bym sobie z nią lisciki pisal ʕʔ

Pomoże ktoś?? Jak to zrobić odp wazne. Bo dane takich kobiet raczej nie są dostępne jak więźniów...

#depresja #psycholog #psychologia #psychiatria #psychoterapia #borderline #chorobypsychiczne #zwiazki #milosc
n.....2 - Wpadłem na bardzo glupi pomysł, ale jednocześnie genialny.

Pamiętam akcje,...

źródło: Bunny-Crafts

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach