Aktywne Wpisy

kt13 +19
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co





Pamiętam akcje, jak niektórzy ludzie pisali listy do ludzi w wiezieniu. I byly jakies strony, które pomagały w tym.
A da sie napisać list do jakis borderek zamkniętych w zakladzie psychiatrycznym??
Bym sobie napisal np. Do 5 i regularnie pisal z tą, ktora mi odpisze. Bym sobie z nią lisciki pisal ʕ•ᴥ•ʔ
Pomoże ktoś?? Jak to zrobić odp wazne. Bo dane takich kobiet raczej nie są dostępne jak więźniów...
#depresja #psycholog #psychologia #psychiatria #psychoterapia #borderline #chorobypsychiczne #zwiazki #milosc
źródło: Bunny-Crafts
Pobierz