Wpis z mikrobloga

O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei Wojska Polskiego 39 w Gdańsku zapaliłem znicz pod tablicą upamiętniającą ofiary tego wydarzenia.

Wróciły wspomnienia gdyż mieszkałem w tym wieżowcu od przełomu 1989/1990 do 8 kwietnia 1995....

🖤

#gdansk
MikSob1985 - O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei W...

źródło: 1000130712

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@navitas091: Kalendarz jest oszukany. Jaki masz dowód, że rzeczywiście upłynęło tyle lat? Połącz kropki. To zmowa żeby odebrać ludziom emerytury.
  • Odpowiedz