Wpis z mikrobloga

Ładną dziewczynę dziś widziałem w biedronce jak wybierała paprykę i poszedłem na drugą stronę żeby wziąć cebulę oraz marchew i zaraz ona przyszła wziąć marchew i później ja poszedłem po paprykę i ona znowu wróciła na paprykę i później szukałem ananasa w puszce i znowu się pojawiła obok i później przy lodówce z mlekiem była a i ja mleko musiałem kupić i później przez cały sklep wróciłem po papryke i nagle jak za dotykiem magicznej różdżki znowu ona pojawiła się na warzywach i już w mojej spermiarskiej trochę marzycielskiej głowie zacząłem snuć Bóg wie jakie scenariusze że to może nie przypadek a później gdy pakowałem zakupy do mego corsy opla to tylko popatrzyła na mnie z pogardą i wsiadła do bmw w którym czekał jakiś chłopak I NAWET JEŚLI to był tylko brat to dziewczyna przyzwyczajona do standardów bmw nie spojrzy na chłopka w oplu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach