Aktywne Wpisy

KitaxKita +233
Robol +199
Najbardziej w tej ODDOLNEJ inicjatywie lubię to, że łatwogang streamuje ze skromnej ODDOLNEJ mikrokawalerki 30m na skromnej ODDOLNEJ dzielnicy Warszawy, Pradze, a jego mamą jest ODDOLNA księgowa niszowej i oddolnej firmy deweloperskiej. Sam łatwogang wcześniej nikomu nieznany ledwo wiązał koniec z końcem ODDOLNIE i pro publico bono pomagając takim ODDOLNYM muzykom jak Quebo czy Roxi. Na jego streamie pojawiają się ODDOLNI celebryci, szczególnie ci, którzy się skompromitowali reklamowaniem ODDOLNEJ giełdy kryptowalut #





#rowery #mikromobilnosc
źródło: Zrzut ekranu z 2026-04-16 19-22-41
Pobierzźródło: Zrzut ekranu z 2026-04-16 19-24-44
PobierzPoza tym nawet jeśli szkoda będzię wyższa od tych 30 to zawsze -30 to spora ulga.
Masz w ogóle jakieś? Czy jak 99,99999% Polaków „nie warte zachodu” ale wyłożenie tych 5-10 tys. na naprawę czyjegoś błotnika czy maski też nie bardzo i „jakoś tam będzie”, „może odpuści”? Dla Polaków ubezpieczenie zawsze jest przymusem. Cimoszewicz
@Poludnik20: mam do 300k na wszystko co robię w życiu w tym hulajnoga + rower ale będę zwiększał kwotę. Takie ubezpieczenie można dziecku kupić albo nastolatkowi. Niewiele więcej dopłacisz w warcie i już masz rozsądne kwoty jak 100k+
źródło: Zrzut ekranu z 2026-04-17 14-23-10
Pobierz