Wpis z mikrobloga

@fejka: Mają pełne kieszenie ukradzione za ich złodziejskich (nie)rządów, ale nie mają jak je "wrzucić" w legalny system płatności. Po to też jest wetowanie przez Alfonsa Obywatelskiego ustawy o kryptowalutach.
  • Odpowiedz