Wpis z mikrobloga

To co robi morawiecki wygląda mi na dwuczęściowy plan, czyli:
1. Wybadanie nastrojów czy nowa partia ma sens.
2. Nacisk na kaczora by dał lepsze miejsca na liście pisowskiej do sejmu i senatu, bo jak nie to wiadomo co.
Morawieckiego stać na nową partię i na całą kampanię bo to milioner bankster więc zagłodzony finansowo pis nie jest mu potrzebny, a sam morawiecki jest wśród członków i kaczyńskiego raczej niechciany, bo teraz liczy się czarnek i te bardziej "konfiarskie" skrzydło pisu. Jako centrysta najpewniej kariery w pisie już nie zrobi.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galicjanin: @Promilus Morawiecki może być też takim baitem pisowskim by podebrać elektorat który na pis nie zagłosuje albo kiedyś głosował ale nie podoba się mocny skręt w prawo tej partii. Tylko trzeba pamiętać, że w ordynacji wyborczej takie 35% a 25% + 10% to nie jest to samo, więc obie partie musiałyby się nie zwalczać i starać się o głosy z różnych stron.

@EdmondDantes Nie wiem kto by
  • Odpowiedz