Wpis z mikrobloga

#turystyka #buty #trekking
Mirko poleć jakieś wygodne buty do łażenia po polnych drogach, lesie i lekkich szlakach. Konieczna dobra amortyzacja dla grubasa. Najlepiej nieprzemakalne.
Łażenie sporadycznie (raz, max 2 razy w miesiącu) cały dzień, raczej <20km więc muszą być wygodne.
Z polecajek automatycznych to widziałem MOAB 3, no ale nie widzi mi się wydawać ~500 zł na buty tak rzadko używane.
Z drugiej strony te najtańsze "trekkingowe" z Decathlonu, to g---o strasznie niewygodne.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
jakas hoka na gtx


@PurpleHaze: heh moab 3 i hoka gtx to 2 z trzech propozycji wypllutych przez chatgpt, na pewno są bardzo wygodne, ale nie chcę wydawać na buty więcej niż 350 zł (najlepiej gdyby udało się znaleźć coś do 200) a te są znacznie droższe
  • Odpowiedz