Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: a jak na być inaczej?
Odkąd żyje to jeszcze od ŻADNEJ baby nie usłyszałem że chciała by mieć 3 dzieci,
Czyli jedyna opcja na zdrową demografię,
No ale to jest uznawane za patologię i dzieciorubstwo
  • Odpowiedz