Wpis z mikrobloga

  • 573
@saakaszi: Oni nie mają litości dla Stanowskiego. Najpierw Zondacrypro, potem Czernek co chce migrantów sprowadzać, kary za szczepionki, a teraz nepotyzm. Jak on ma znaleźć tyle z czasu, by nagrać swoje oburzenie.
  • Odpowiedz
przypominam że Polacy bardzo ciepło i pozytywnie oceniają prace obecnego prezydenta xD


@NaczelnyWoody: ci ankietowani co oceniają pracę prezydenta i zaufanie do niego to chyba od zawsze jadą na patencie: to prezydent więc z założenia mąż stanu i osoba godna zaufania więc trzeba go oceniać dobrze.
Chyba każdy prezydent odkąd pamiętam miał dobre oceny pracy i cieszył się zaufaniem.
  • Odpowiedz