Wpis z mikrobloga

Oglądam live u impotenta. Dawno nie włączałem i odnoszę wrażenie, że Zwyrolowi wali po deklu wyjątkowo mocno.

Czy jemy już się odkleja? Czy to tylko subiektywne odczucie i jest stabilnie?

#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach