1. Gol po błędzie Neuera 2. Po faulu którego nie było 3. Po faulu który był, tylko to Real faulował
Nawet nie starają się udawać że sędziują pod jeden konkretny zespół. A to wszystko przy wyraźnej akceptacji „góry” bo nie ma racjonalnego wytłumaczenia na to, że ten sędzia po przekręceniu Polski w meczu ze Szwedami dostaje taki mecz i sędziuje w taki sposób
@robertx: po prostu ciągle trzeba zmieniać przepisy i var musi już wszystko obserwować a nie tylko sporne sytuację. Wczoraj po pierwszej połowie w meczu Atletico powinien być komunikat że żółta kartkę dostaje ten i ten bo sędzia się zagapił
@extaza161: Dziwnym trafem byl odgwizdany ten co prawda bardziej wątpliwy, za to w bardziej dogodnym miejscu. Odłóż na bok to że kibicujesz realowi i spróbuj popatrzeć szerzej. Zawodnik który popycha celowo rywala próbującego wstać z klęczek nie powinien wylecieć z boiska za takie zachowanie? Żółtej kartki choćby dostać?
@robertx: przecież ten sędzia sędziował tak samo tragicznie jak polska szwecja. Brak żółtej dla viniego w 7 minucie chyba, żółta dla militao z czapy, żółta druga dla camy z czapy, kilka fauli widmo gwizdnietych, brak faulu na vinim na skraju pola karnego pod koniec meczu, brak karnego już nie pamiętam dla kogo - za dużo kontrowersji w jednym meczu. Nie wiem o których faulach czy ich brakach przy bramkach realu
@robertx: przy 3 bramce realu kimmich stracił piłkę w dryblingu i sekundę później jak już nie miał piłki zderzył się z którymś z realu wbiegając w niego, tam nie ma żadnej kontrowersji. Niefortunnie pewnie dostał w kostkę, ale sam ruch był zgodny z naturalnym biegiem itd., a nie faulem spóźnionym czy cokolwiek.
@Bartekgkw: Ale co jest urojone? Przecież liste ,,pomyłek” sędziowskich na korzyść Realu dzięki którym ten wygrywał poszczególne edycje LM łatwo znajdziesz w sieci. Barcelona może i płaciła Negreirze, ale jakoś dowodów na to że jakikolwiek mecz w LL był z góry wydrukowany brak. Faktem jest, że żadnej przychylności przez lata w lidze nie potrzebowała bo lała wszystkich łącznie z Realem, niejednokrotnie w upokarzający dla madrytczyków sposób. Reszta to dywagacje ameb
2. Po faulu którego nie było
3. Po faulu który był, tylko to Real faulował
Nawet nie starają się udawać że sędziują pod jeden konkretny zespół. A to wszystko przy wyraźnej akceptacji „góry” bo nie ma racjonalnego wytłumaczenia na to, że ten sędzia po przekręceniu Polski w meczu ze Szwedami dostaje taki mecz i sędziuje w taki sposób
#mecz
Ale to już narracja się sypie.
źródło: cr7-calma-eu-to-aqui
Pobierzźródło: d28
Pobierz@robertx: To Gavi w każdym meczu by z czerwoną wyleciał. Nie uważasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udawac to sie nie starał klub któremu kibicujesz, bo jawnie opłacal faktury prezesowi sędziów XD
Nie wiem o których faulach czy ich brakach przy bramkach realu