Aktywne Wpisy

jmuhha +297
Wytłumaczy mi ktoś po co?
źródło: 1000008417
Pobierz
Zakrentas +34
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.
A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
źródło: 18211
Pobierz




Straty w towarze wynoszą szacunkowo 500 milionów, a sam budynek to kolejne 150 milionów USD xD
Najzabawniejsze, że system przeciwpożarowy okazał się bezużyteczny bo nikt nie podumał, że jak masz tak łatwopalne materiały wypełniające budynek pod sam sufit to najtańsze zraszacze uja dają xD
Nie wiem czy to ja przez te lata stałem się tak czerwony czy obecna ekonomia jest tak p------a, ale w sumie to rozumiem ten akt bezsilności xD
Oczywiście pewnie poza ubezpieczeniem państwo sypnie groszem bo przecież niewidzialna ręka wolnego rynku lubi zabierać pieniądze z kieszeni typowego Areczka podatnika żeby wspomóc biedną wielomiliardową korpo.
#usa #ameryka #ekonomia #praca #swiat #antykapitalizm
Tu by nie pasował bardziej #antykapitalizm niż #antynatalizm? xD