@ch1va5: też tak kiedyś myślałem, po zakupie sprzętu z górnej półki prawie nie używam budy, mimo że posiadam 7900 xtx. Jestem naprawdę zdziwiony jak dobrze działają gry na mobilnej 5080.
Ile dałeś za tego nitro? Jeszcze w styczniu był Vector za 1400 euro z niemieckiego amazona z 5070 ti. Czasami warto poszukać.
#gry #laptopy #komputery
lenovo
@fredikamionkagminaburzenin: albo laptop albo gamingowy ¯\(ツ)/¯
@ch1va5: Kupiłeś szajs to co się dziwisz.
Ile dałeś za tego nitro? Jeszcze w styczniu był Vector za 1400 euro z niemieckiego amazona z 5070 ti. Czasami warto poszukać.