Wpis z mikrobloga

@kaspil: Jeżeli pytasz o północ Poznania, to ktoś w urzędzie miasta uznał, że jednoczesne r--------e kilku kluczowych punktów na mapie drogowej to ŚWIETNY pomysł. W tym przejazd kolejowy, który w przeciągu roku był chyba zamykany 3 razy, bo przecież trudno wszystko zsynchronizować, by wszystkie roboty zostały wykonane podczas jednego zamknięcia :)
  • Odpowiedz