Wpis z mikrobloga

  • 1
@jedzbudynie: Niby tak, ale na razie jest tutaj kilka takich rodzynków, których idzie poznać po jednym komentarzu i zazwyczaj wiadomo z kim ma się do czynienia, a jak się takich pojawi 50x więcej, to zrobi się śmietnik (mimo, że i tak jest) jak na głównej.
  • Odpowiedz