Wpis z mikrobloga

W każdym prawaku są dwa wilki.

Pierwszy mówi żeby składać wniosek o safe, bo przepadnie. Drugi mówi że to zły projekt i tylko na tym stracimy.
Pierwszy przyklepuje zielony ład, a drugi z nim walczy.
Pierwszy popiera Orbana, kiedy ten drugi mówi, że to Tusk naszych czasów.
Pierwszy walczy z żymianami, a drugi popiera ich wojnę i popełniane zbrodnie.
Pierwszy popiera weto w sprawie safe, podczas gdy drugi narzeka, że nie ma safe, a polska zbrojeniówka czeka na kasę.
Pierwszy wprowada ksef. Drugi zaś mówi, że trzeba go zlikwidować.
Pierwszy próbuje układać wszystkim życie po swojemu, żeby zaś drugi robił wszystko odwrotnie, bo to wyjątkowa sytuacja.

#bekazprawakow #konfederacja #pis #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niebadzsmokiem: Pierwszy krzyczy „precz z komuną”, drugi wsadza na najwyższe stanowiska komunistów.
Pierwszy krzyczy o obronie potomków polskich bohaterów jak Pileccy, drugi pracuje ramię w ramię z synem mordercy Pileckiego, który jest zarazem komunistycznym sędzią.
Pierwszy zachwala polską b--ń, drugi nazywa ją złomem.
  • Odpowiedz