Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu wyświetla mi się sporo wpisów z tagu #gielda i zastanawiam się, skoro wy wszyscy praktycznie jesteście w plecy, czemu nie gracie na spadki? Z waszym szczęściem to chyba jedyna rozsądna strategia XDDD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach