Wpis z mikrobloga

@Secla: Akurat faul Erica w pełni zasłużony na czerwo, tak jak ostatni faul Cubarsiego i piszę to jak fan barcy. Nie robi się takich rzeczy w sytuacji gdy zawodnik drużyny przeciwnej wychodzi praktycznie sam na sam i ma niemalże stuprocentową okazję na gola.
  • Odpowiedz
@markaron: Ja proponuję zaczynać mecze Barcelony od serii 5 rzutów karnych, wiecznie pokrzywdzni przy każdej wpadce widzą po 10 oczywistych karnych i zwalają na nie porażkę.
Serio szkoda czasu, powody i tak się znajdą, dać im te 5 bramek i będzie spokój.
  • Odpowiedz