Wpis z mikrobloga

Barca odpada będąc w tym dwumeczu pięć razy lepszą drużyną, ale można podziękować Ferranowi dzisiaj i Rashfordowi za pierwszy mecz w kwestii marnowania stuprocentowych sytuacji. Dzisiejsze czerwo to też niezły cyrk, bardziej klarowne popchnięcia ten francuski klaun puszczał przez cały mecz, ale tu oczywiście po jedej powtórce dowalił czerwoną. Ale szczerze mówiąc nawet mi tego Erica nie szkoda, bo jak widzę go na tej obronie w duecie z drugim magikiem Martinem to wiem że i tak nie byłoby czego szukać dalej w tej Lidze Mistrzów. Niech dojadą na spokojnie z ligą, obrona tytułu to i tak fajna sprawa przy takich ograniczeniach finansowych.
#fcbarcelona #mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@melquiades: o awansie nie decydują twoje wrażenia posiadanie piłki czy zmarnowane sytuację tylko kto strzeli więcej bramek daj znać jak obliczyles że byli 5x drużyna lepszą
  • Odpowiedz