curiousboi curiousboi 14.04.2026, 20:48:25 6 + apropo #poznan mamy w #bilgoraj tor swiezo wyremontowany i od dluzszego czasu ludzie tez maja problem o dzwięk ktory niesie sie daleko i głośno, ciekawe czy też sie skonczy podobnie i trzeba bedzie upalać e46 po lasach źródło: autodrom-bilgoraj-1 Pobierz
Siateczkasrodplazmatyczna Siateczkasrodplazmatyczna 14.04.2026, 21:21:07 via Android 0 + @curiousboi: O nawet nie wiedziałem że mam z podkarpacia tylko 96 km.
źródło: autodrom-bilgoraj-1
Pobierz