Wpis z mikrobloga

#primemma tego typu luźny format jak kartkówka powinien być realizowany o 17.00 Nikt normalny tego nie będzie oglądał podczas LM xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelswd: Jescze sobie konia zwał do tych spoconych chłopców XD raz na rok można jakieś meczyk polski puścić co by się z nich pośmiać ale żeby oglądać jaka lm i się tym podniecać to nie tutaj koleżko
  • Odpowiedz