pawelswd pawelswd 14.04.2026, 16:56:19 6 + #primemma tego typu luźny format jak kartkówka powinien być realizowany o 17.00 Nikt normalny tego nie będzie oglądał podczas LM xd
CzarnoksieznikZKrainyOz CzarnoksieznikZKrainyOz 14.04.2026, 16:57:21 via Android 5 + @pawelswd: nikt normalny nie ogląda LM
marek-uram marek-uram 14.04.2026, 16:57:56 via Android 15 + @pawelswd: mecze Ligi Mistrzów powinni rozgrywać o 17 jak dzieci nie śpią bo o 20 to już stary bedzie kartkówke Prime oglądał.
Ian825 Ian825 14.04.2026, 16:59:49 via Wykop 7 + @pawelswd: bait?? Wy serio podniecacie sie i przezywacie jak ilus tam chlopow biega za gumową pilką? lol. Sub 90iq polactwo klasyczne.
share share 14.04.2026, 17:34:35 via Wykop 2 + @pawelswd: Jescze sobie konia zwał do tych spoconych chłopców XD raz na rok można jakieś meczyk polski puścić co by się z nich pośmiać ale żeby oglądać jaka lm i się tym podniecać to nie tutaj koleżko
pawelswd pawelswd 14.04.2026, 18:20:29 via Wykop 0 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Komentarz usunięty przez moderatora