Aktywne Wpisy

SystemHalted2_0 +246
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.
I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
źródło: image
Pobierz
haakenn +14
źródło: 1000036310
Pobierz




Logika prawicowego wyborcy zaraz wywali błąd. Prawica, z flagami na profilowym, właśnie szykuje wam masowy import taniej siły roboczej i ciemnej masy z trzeciego świata. Najbardziej mnie śmieszy, jak typowy wyborca Konfy (kapitalista bez kapitału i biznesmen bez biznesu) - będzie dalej marzył o "wolnym rynku"
Zasuwając w kołchozach na czarno na trzy zmiany za 3k netto, rywalizując o jedno miejsce na magazynie z milionem Kolumbijczyków, podczas gdy, „wykształcony lewak”, będzie to oglądał z bezpiecznej odległości przy kawce. Wolny rynek Was zweryfikuje szybciej, niż zdążycie krzyknąć „podatki!”. XD
linki aby nie było że kłamie:
https://www.youtube.com/live/-jtM7I4tWWw?si=2fxuxuiRu-usDsqR&t=1863 - wywiad z czarnkiem
https://www.youtube.com/shorts/pbR99ovJm4U - Braun o tym by Polska była bardziej atrakcyjniesza dla hindusów XDDDD
https://www.facebook.com/watch/?v=689297863700107 - Mentzen o tym że Polacy nie chcą pracować XDDDDDDDDDDD
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu #imigracja #pracbaza #gospodarka #wykop
I to ma być dowód?
Idź sprawdź oficjalne dane, a nie bo mi się wydaje.