Wpis z mikrobloga

Czarnek w wywiadzie dla Kanału Zero wprost mówił, że cieszy się z legalnej imigracji i ściąganiem pracowników z zagranicy, a o liczbie imigrantów mają decydować wyłącznie przedsiębiorcy. Przypomnijcie sobie teraz Mentzena, który twierdził, że Polakom nie chce się robić i dlatego januszexy muszą brać Ukraińców. Do tego Braun mizdrzący się do Hindusów...

Logika prawicowego wyborcy zaraz wywali błąd. Prawica, z flagami na profilowym, właśnie szykuje wam masowy import taniej siły roboczej i ciemnej masy z trzeciego świata. Najbardziej mnie śmieszy, jak typowy wyborca Konfy (kapitalista bez kapitału i biznesmen bez biznesu) - będzie dalej marzył o "wolnym rynku"

Zasuwając w kołchozach na czarno na trzy zmiany za 3k netto, rywalizując o jedno miejsce na magazynie z milionem Kolumbijczyków, podczas gdy, „wykształcony lewak”, będzie to oglądał z bezpiecznej odległości przy kawce. Wolny rynek Was zweryfikuje szybciej, niż zdążycie krzyknąć „podatki!”. XD
linki aby nie było że kłamie:
https://www.youtube.com/live/-jtM7I4tWWw?si=2fxuxuiRu-usDsqR&t=1863 - wywiad z czarnkiem
https://www.youtube.com/shorts/pbR99ovJm4U - Braun o tym by Polska była bardziej atrakcyjniesza dla hindusów XDDDD
https://www.facebook.com/watch/?v=689297863700107 - Mentzen o tym że Polacy nie chcą pracować XDDDDDDDDDDD

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu #imigracja #pracbaza #gospodarka #wykop
Steczny - Czarnek w wywiadzie dla Kanału Zero wprost mówił, że cieszy się z legalnej ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Steczny: No dobra, ale PiS i konfederacja nie rządzi. Jak obecnie wygląda stan legalnej imigracji do Polski? Po swoich obserwacjach w mieście 200k jest jakby ich sporo więcej beżowych niż jeszcze dwa lata temu.
  • Odpowiedz