Wpis z mikrobloga

Najlepsze, że w sumie z czasów dzieciństwa znam osobiście tego "gita", który nagrywał filmiki nawołując później do zemsty git ludzi na instruktorze.

To są wszystko najzwyklejsze patusy, bez żadnych perspektyw na życie a zgrywają wielkich gangsterów pracując jednocześnie w budzie z jedzeniem, bez umowy bo komornik siedzi na koncie za niespłacony telefon wzięty na raty. Totalne marginesy XD

#klodzko #uwaga #strzelectwo #s---------a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach