Wpis z mikrobloga

czy jesli lecze sie u psychiatry i bylem u niego na 3 konsultacjach i powiedzial ze ,,jesli by cos sie dzialo to prosze sie ze mna kontaktowac przez SMS'' i potrzebowalbym zwolnienia lekarskiego z powodu bardzo duzego stresu w pracy to myslicie ze pisac mu SMS w zwiazku z tym, czy umawiac sie na wizyte trzeba?

nigdy go nie prosilem o zwolnienie lekarskie wiec nie wiem, a nie lcze sie jakos dlugo u psychiatry
#psychiatra #psycholog #zdrowie #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkichal123: "Dzień dobry, Anon z tej strony, leczę się u pana od 3 miesięcy. Mam obecnie sporo stresu w pracy i nastąpiło pogorszenie, potrzebuję L4. Czy jest możliwość wystawienia od dzisiaj, czy powinienem się zgłosić na wizytę?"
  • Odpowiedz