@Jest-nas-2-miliony: 1) pogoda brzydka 2) lubię mieć kontrolę nad prędkością i poziomem nachylenia 3) zanudziłabym się przez tyle czasu (2h), a na bieżni mogę połozyć telefon przed sobą i oglądać rzeczy
@walokid: czasem tak rekreacyjnie lubię, ale nie za długo, bo nachodzą myśli egzystencjalno-filozoficzno-pesymistyczne, a tak się skupiam na tym co oglądam
@Bestia_z_Jellystone: bo maksymalny czas jaki można ustawić zanim bieżnia się wyłączy to 1h, po 2h uznałam że już nie będę włączać znowu na pare metrów
jestem naukowcem i przez ostatnie 2 lata i 3 miesiące przeprowadzałem na was eksperyment socjologiczno-behawioralny do mojej pracy bez waszej zgody dziękuję za udział w badaniu
źródło: image
Pobierzźródło: 1000018383
Pobierz@dokad-za-dnia-tuptamy: bardzo ładnie
@dokad-za-dnia-tuptamy: ja to raczej na odwrót. Wole plenerek bo się chociaż krajobraz zmienia