Aktywne Wpisy

El_Kamilos23 +32
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888
PobierzCzy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?
- Jeszcze jak! 80.2% (319)
- Komu to potrzebne? 19.8% (79)

vieniasn +147
nazwanie tego przez producenta sernikiem można chyba nazwać lekką przesadą
źródło: 1000055745
Pobierz



Jak tylko przestałam chodzić do pracy, to przestałam szukać nowej pracy. Miałam tak dość, że nawet nie mogłam patrzeć na te ogłoszenia. Skupiłam się na malowaniu. W marcu zarobiłam na malarstwie 2k (rozliczam się póki co jako nierejestrowana działalność, bo nie przekraczam limitu). Na kwiecień ma dwa zamówienia na ściany, więc następne przynajmniej 2k będą. Powoli będę działać w tym kierunku, bo jak pisałam - mam jeszcze zapas kasy.
Poogarniałam sobie różne zaległe sprawy (np. złożenie wniosku do programu "moje ciepło"). Ogarniam jakieś bieżące domowe sprawy (np. ogród). Jest mi bardzo dobrze.
Nie mogę tego polecić, bo moja sytuacja nie jest typowa. Mogę powiedzieć, że myślałam, że nie stać mnie na rzucenie pracy i że sobie nie poradzę. Rzuciłam pracę, bo psychicznie szorowałam po dnie. I spodziewałam się zwolnienia. Mam zdiagnozowaną depresję nawracająca. Już byłam w takim stanie, że mialam somatyczne objawy tego stresu (nie wchodźmy w szczegóły, bo są niesmaczne xD). Jak jesteś w życiu w momencie, że drzewa przy drodze kuszą, A TO NAWET NIE JEST TWOJE AUTO, to trzeba coś zrobić, bo będzie dramat.
W razie pytań, chętnie odpowiem. Sorry, że nie mam powiadomień z wypoku włączonych.
Zawołam zniecierpliwionych z posta sprzed 3 miesięcy.
Buzi ❤️
#pracbaza #bezrobocie
źródło: 1000045269
PobierzPs: zdrowia!
Życie jest niesprawiedliwe
@iniacz: Bycie utrzymanką to bardzo dobra decyzja
https://wykop.pl/wpis/8127628/pierwsza-postacia-jaka-robie-w-simsach-jest-zawsze
Urządzam mu w piwnicy mały przytulny kącik ze sztalugą, kibelkiem, lodówką, łóżkiem, prysznicem i koszem na śmieci, po czym zamykam go tam i usuwam jedyne schody na górę. Jego jedynym
K---a, trochę przyzwoitości
Gdyby nie to, siedziałabys tam zapewne do usranej śmierci
Jak tam był jakiś psychiczny stres to idź na L4, moja tak 3 miesiące siedziała 'na głowę,
pozdrawiam cieplutko
@
@iniacz: jedni to mają farta ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja g---o dostanę w życiu
@venomik chciałabym z malowania, jest też rekreacja do Otwatych Klatek na grafika, spróbuję tam.
@Nighthuntero były momenty, że ja więcej zarabiałam, mam nadzieję, że jeszcze go przegonię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@littlebuzz trzymam kciuki! Super jest być gosposią w domu!
@venomik dokładnie tak, jak piszesz