Wpis z mikrobloga

Pewnie fajnie jest mieć mimo wszystko dziewoje do której można się przytulić gdy nas trud żywota przygniata
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek tak tak, raz pokaz swojej że cię coś gniecie że sobie nie dajesz radę z czymś to z automatu zostajesz ofiarą i mazgajem w jej oczach zapomnij że takie coś istnieje nawet jak w danej chwili pocieszy to już game over bracie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Pewnie, że fajnie. Choć sytuacja częściej wygląda tak, że to dziewoje trud przygniata i to nie żywota tylko urojeń w głowie, a wtedy to Ty musisz być osobnikiem przytulanym. Nie twierdzę, że to jest problem, ale dopiero po czasie doceniłem samotność i spokój jaki ze sobą niosła.
  • Odpowiedz