Wpis z mikrobloga

Mama jest w szpitalu i jest bardzo źle. Boję się telefonu, a najbardziej boję się że będę musiał powiedzieć wiadomość siostrze.
#feels
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JoMaHaa: Przerabialem. Nic fajnego zwlaszcza jak siorka dosc emocjonalnie do wszystkiego podchodzi. W niedziele matke zabralo pogotowie a we wtorek o 7 rano mialem telefon. Nic przyjemnego :/

Zdrowia dla mamy.
  • Odpowiedz
@JoMaHaa: co tu duzo pisać, nie da się na to przygotować, nie ważne ile scenariuszy przerobisz w swojej głowie. W cuda nie wierzę, ale lekarzy mamy jednak dobrych, nawet bardzo więc uszy do góry.
  • Odpowiedz