Wpis z mikrobloga

@josedra52: Najbardziej to zgniłem z sebixa kolegi zabitego, który gibał się jak p--------y rezus pod koniec odinka i gdyby nie kamery to pewnie by w-----ł tej babci, która do niego odzywała się.
  • Odpowiedz