Aktywne Wpisy

BigVV +26

Lolenson1888 +60
Pozdrawiam każdego kto wstał na ten mecz xD
#mecz
#mecz
źródło: image_picker_0F8CCF9F-D999-47E8-B62D-8DA1808B6485-25111-0000088517D95045
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: image_picker_0F8CCF9F-D999-47E8-B62D-8DA1808B6485-25111-0000088517D95045
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#garmin #zalesie #olx
źródło: obraz_2026-04-13_213940371
PobierzJesli zegarek faktycznie nowy (tak wiem po wymianie) i w okazyjnej cenie, to babe bym cisnal, a jednoczesnie kupil sobie zamiennik, albo nawet lepiej przejsciowke garmin na usb-c i cieszyl sie z nowego nabytku ¯\(ツ)/¯
Te wszystkie kable to i tak jeden czort.
Tu jest link do ogloszenia
https://www.olx.pl/d/oferta/garmin-venu-2s-nowy-2-lata-gwarancji-CID99-ID19Ur6S.html
@Meciek A co do wymienionego na gwarancji, to nie jestem pewien czy dają kabel. Zdaje mi się że mi nie dali. Kazali wysłać sam zegarek bez paska, że dostanę tak samo tylko kopertę, ale ja dobrze pamiętam to przyszedł kompletny, z tym że bez kabla.
@PurpleHaze: po wymianie chyba mi przyszedł sam zegarek w jakimś zastępczym opakowaniu.
Zdziwiło mnie, że z nowym paskiem, bo odsylalem Sam zegarek.
@Kulawy_Lis: Mam chyba czwarty zegarek Garmina odkąd wprowadzili ten czteropinowy kabelek. Żaden nie podziałał dłużej niż kilka miesięcy.
Komentarz usunięty przez autora
A uwalony, oryginalny kabel Garmina też mam :)
Ja odsylalem w 3 rok gwarancji do eazymutu, nie tykal tego nikt z garmina.