Tetrachloroizoftalonitryl Tetrachloroizoftalonitryl 13.04.2026, 19:08:54 1 + Ale ta gra się gównem stała, nie dość, że jest niedorobiona to w każdej grze same fresh konta 10 - 30 lvle n------------e 150 fragów na 0 deadów na mecz, no bogowie k---a gierki z aimbotem. Żałosne#battlefield #battlefield6
GrzegorzPorada GrzegorzPorada 13.04.2026, 19:12:41 via Wykop 8 + @Tetrachloroizoftalonitryl: Ja nie wiem gdzie wy gracie, łączy was z samymi ruskimi serwerami czy co? Ja nic takiego nie widzę.
Tetrachloroizoftalonitryl Tetrachloroizoftalonitryl 13.04.2026, 19:28:08 via Wykop 0 + @GrzegorzPorada: no ja dziś zagrałem pierwszy raz od hoho nie wiem kiedy, 2 gry z rzędu cheater w enemy. Odechciewa się grać
rzepa_malino_a rzepa_malino_a 14.04.2026, 06:52:30 via Wykop 0 + @Tetrachloroizoftalonitryl: dla mnie feeling gameplayu jest w porządku, ale gra stoi w miejscu, nic sie nie dzieje, nie rozwija i jest nieprzejrzysta.
#battlefield #battlefield6
Komentarz usunięty przez autora Wpisu