Wpis z mikrobloga

@Niesondzem: a potem takie jelopy jak ten z 2 i 4 komentarza robia pozwolenie na bron sportowa i zaczynasz sie zastanawiac, czy rownie latow przyjdzie im ferowanie wyrokow i czy przypadkiem nie podpadasz wg nich pod patusa, bo jeszcze cie o--------a w imie jakiejs k---a wyzszej urojonej racji.

Jasne typ ktory zginal byl marginesem spolecznym, pewnie niejedno mial za uszami i malo kto chcialby miec w ogole z gosciem do
  • Odpowiedz
morderce


@Niesondzem: Mecenas w wywiadzie mówi że nie można wykluczyć obrony koniecznej a wykopek stwierdza definitywnie że to morderca. Cholipka ciężka sprawa się trafiła, ale na wszelki wypadek wpłacę jeszcze raz by oskarżony miał szansę na sprawiedliwy proces

bo jeszcze cie o--------a w imie jakiejs k---a wyzszej urojonej racji.


@PurpleHaze: Często naruszasz nietykalność cielesną, atakujesz obcych ludzi że tak się tym przejmujesz? Zluzuj majty
  • Odpowiedz
Często naruszasz nietykalność cielesną, atakujesz obcych ludzi że tak się tym przejmujesz? Zluzuj majty


@maad: nie, natomiast m.in. po takich komentarzach widac co niektorym siedzi pod czapeczka.
Hurr durr mogl odpalic reszte.

Niektorym wystarczy dac gowno powod i strzelali by do ludzi jak do kaczek. Nie powiesz mi ze to nie jest zachowanie typowe
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No popatrz, ludzie na codzień chodzą z nożami, gazami i pałkami a nikt samosądów nie odwala. Może jednak nie wolno atakować ludzi? Gdyby skończyło się pobiciem ze skutkiem śmiertelnym napastnika to też byś pisał że oskarżony to socjopata bo szura do niewinnych ludzi? xD
  • Odpowiedz
Gdyby skończyło się pobiciem ze skutkiem śmiertelnym napastnika to też byś pisał że oskarżony to socjopata bo szura do niewinnych ludzi? xD


@maad: czytaj ze zrozumieniem, nie pisalem ze oskarzony to socjopata, tylko wykopki povhwalajce jego zachowanie i piszacy ze mogl sie pozbyc tez pozostalych.

A co do reszty, skoro instruktor strzelectwa, gosc ktory powinien byc stabilny psychicznie, opanowany i myslec w takich sytuacji, o--------a taki szajs.
To statystyczny kowalski ze swobodnym dostepem
  • Odpowiedz
o--------a taki szajs


@PurpleHaze: Jaki szajs? Jak już tam stał z bronią w rękach to jak miał postąpić stabilnie psychicznie i opanowany człowiek?
  • Odpowiedz
@maad: moze warto cofnac sie w czasie i zastanowic, po co typ szed do domu i wzial ze soba karabinek. Bo to jest juz pierwsze srogie wtf.
Drugie po c--j do nich wracal i co chcial osiagnac przez konfrontacje?
Trzecie instruktor strzelectwa wpakowal w goscia, po strzale ostrzegawczym, 5 kulek.
Nie wydaje ci sie to dziwne, nafurany i pijany patus to jednak nie robocop.

Stabilny i odpowiedzialny czlowiek, nie doprowadzil
  • Odpowiedz
po co typ szed do domu i wzial ze soba karabinek


@PurpleHaze: Pewnie przed patologią i by nie kontynuować spaceru z psem z pustymi rękoma

Drugie po c--j do nich wracal i co chcial osiagnac przez konfrontacje?


@PurpleHaze: Z wypowiedzi naocznego świadka wynika że to oni do niego wyszli i dążyli do konfrontacji. Po co n------i, drąc mordy szli na chłopa z psem (i z bronią palną)?
  • Odpowiedz
@maad: mistrzu ale ty serio wierzysz w to co piszesz?
Idziesz z psem, bura do cieboe 3 patusow znanych z okolicy, wiec zamiast zaszyc sie w domu i przeczekac, idziesz po bron i wychodzisz jeszcze raz.
Po co, skoro jest raczej blizsza 100% szans ze jak cie zobacza zaczna od nowa.

Jestes ojcem, mezem, synem, bratem czy kimkolwiek innym w dupie masz swoich bliskich, bo idziesz przyszeryfowac.
Tak odbieram to co ten
  • Odpowiedz
Po co, skoro jest raczej blizsza 100% szans ze jak cie zobacza zaczna od nowa


@PurpleHaze: No to może jednak nie wolno atakowac innych ludzi

Wyszedlbys do nich z bronia w reku, majac swiadokosc ze raczej na pewno dojdzie do
  • Odpowiedz
To już twoja nadinterpretacja, jeszcze raz - z relacji świadka wynika że to oni szli na niego a nie odwrotnie


@maad: no tak i napisalem o tym wyzej. Gosc mial z nimi spiecie i wrocil sie do domu, zabral ze soba bron i wyszedl ponownie.
Tak to wyglada poki co z relacji swiadkow, opisu prokuratora i reszty.
Trzeba byc nieskonczenie naiwnym, by myslec ze po X czy tez xx minutach oni
  • Odpowiedz
Trzeba byc nieskonczenie naiwnym, by myslec ze po X czy tez xx minutach oni zapomna i dadza mu spokoj, raczej bylo pewne ze sie do niego dowala


@PurpleHaze: I według ciebie to był jego wybór by ponownie się konfrontować i to na nim ciążył obowiązek by odpuścić a nie na nich xD
  • Odpowiedz
Mecenas w wywiadzie mówi że nie można wykluczyć obrony koniecznej a wykopek stwierdza definitywnie że to morderca

@maad: wykopek też nie widzi sprzeczności między pisaniem "nie znając dowodów." "ale internauci wiedzą lepiej", a tym, że sam jest internautą wiedzącym lepiej, który bez procesu już szufladkuje kto jest mordercą xD
@Niesondzem: wiesz, że nazywanie niewinnych ludzi mordercami jest nielegalne? Dopóki nie zapadnie wyrok jest podejrzany z domniemaniem niewinności
  • Odpowiedz