Wpis z mikrobloga

Na tvn ogladam uwage i patusy sie spłakały bo im niewinnego kolege odstrzelił , a zaraz potym żeby cała kryminalka z pl dojechala typa... Widze typa i za sam wygląd bym go do paki wsadzil.
Jakim trzeba byc pustakiem aby po strzale ostrzegawczym atakowac typa z bronią a potem płakać o karetke.

#bron #polska #wydarzenia #uwaga #tvn
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 290
@guardian_angel: chwile wczesniej pod monopolem bijatyka bo ktos im uwage zwrucil, tu szli i typowi kuzyna wyzywali ale jego nie w ogóle. Gosc sie bujal jak by zaraz mial kogos ozenic z kosą. Z karabinu do nich ladowal w korpus a nie w nogi...
  • Odpowiedz
@michalson18: Wychowałem się na Hucie, końcem lat 90 i początkiem lat 00. Takich patusów tu było pełno. Jasne, nikt nikogo nie odstrzelił, ale jak jakiemuś wpierniczyli tak, że ledwo przeżył albo cięli się nawzajem, to potem zawsze było granie niewinnego i to ci inni źli, a za 2 tygodnie znowu się prali. Dobrze, że to w większości siedzi albo w pierdlu, albo na magazynach po Europie. Najgorszy sort to tacy
  • Odpowiedz
potem zawsze było granie niewinnego


@nairoht: właśnie to jest najgorsze u tych patusów. To jest cecha podludzi brak wzięcia odpowiedzialności. Jak jest dobrze to bierzemy ale jak jest źle to już nagle pomóż. U czekoladowych dindu jest dokładnie to samo
  • Odpowiedz
@nairoht: uszanowano, również nh. Ale wcześniej dało się wyłapać za zła odpowiedź za kim jesteś jak rzeczywiście bujales się po obcym osiedlu a teraz małolaty naćpane chodzą w grupkach z gazem
  • Odpowiedz