PrawilnyStevie PrawilnyStevie 13.04.2026, 16:51:24 2 + Czy biorąc pod uwagę demografię, za 200 lat głównymi siłami politycznymi oraz militarnymi będzie Indonezja, Nigeria i inny Wietnam na kiju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#wojna #polityka
SpongeBobertKanciastoRenki SpongeBobertKanciastoRenki 13.04.2026, 16:55:02 via Wykop 0 + @PrawilnyStevie: za 200 lat gunwno bedzie a nie sily polityczne i militarne małpy sie bedą uczyc ognisko palić i moze juz koło bedzie
Trampoliniusz-Pompka Trampoliniusz-Pompka 13.04.2026, 16:55:13 via Wykop 0 + @PrawilnyStevie: już pod koniec tego wieku będą to wymierające kraje emerytów.
mubulu mubulu 13.04.2026, 16:59:07 via Wykop 0 + @PrawilnyStevie: zakładając, że przez następne 200 lat wszystko zostanie dokładnie takie samo, jak w dniu 13 kwietnia 2026 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
EdmondDantes EdmondDantes 13.04.2026, 17:35:05 via Wykop 1 + @PrawilnyStevie: mysle ze na spokojnie do tego czasu nauczymy sie tworzyc ludzi w bio-fabrykach a wiekszosc prac bedzie juz zrobotyzowana, zyskiwac beda kraje nieprzeludnione a tracic te zamurzynione
#wojna #polityka
@PrawilnyStevie: Tak.