Aktywne Wpisy

lord-nihilus +55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Jakie marki perfum uważacie za przereklamowane, a które za niedocenione?
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique





patusy patusami ale ten gość de facto się niczym od nich nie różnił
papuga może zamiast dożywocia załatwi mu 20 lat odsiadki
nikt zdrowy na umyśle nie działa z taką premedytacją. wrocil do domu, odprowadził psa to mogl siedziec na p-----e a nie cwaniakować z bronią
#dolnyslask #bystrzycaklodzka #bron #polska #kryminalne
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-13 o 14.03.50
Pobierz@pyszniarz: gratuluje właśnie sam siebie nazwałeś łamagą intelektualną - przecież ty to wziełeś za pewnik i powtarzasz jak małpa - a ja właśnie nie - i sprawdziłem rzetelność u źródła, gratuluje łamago intelektualna xDDDDDDD
Nic dziwnego że strzał ostrzegawczy poszedł poziomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: image
Pobierz@Jest-nas-2-miliony: nie o to tu chodzi...
Komentarz usunięty przez moderatora
ja tego nie ogarniam...
co się o-----e "medialnego" to odrazu zrzutka i w choj kasy zbierają!
o choj tu chodzi.... ludzie mają za dużo kasy czy coooo └[⚆ᴥ⚆]┘
@pyszniarz: niema to jak gadanie o kompleksach i jednoczesne wyzywanie ludzi w internecie
no ratuj się czarną, psycha z gumolitu, essa ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚