Aktywne Wpisy

Rst00 +866
Po materiale TVN Uwaga można wysnuć następujące wnioski:
Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie
Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie

tomaszmiller +1020
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.
Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.
Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.
Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.
Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
źródło: fota1 (1) (1)
Pobierz




patusy patusami ale ten gość de facto się niczym od nich nie różnił
papuga może zamiast dożywocia załatwi mu 20 lat odsiadki
nikt zdrowy na umyśle nie działa z taką premedytacją. wrocil do domu, odprowadził psa to mogl siedziec na p-----e a nie cwaniakować z bronią
#dolnyslask #bystrzycaklodzka #bron #polska #kryminalne
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-13 o 14.03.50
PobierzZ jednej strony masz rację, z drugiej tak, wrócił, ale to nie on zaczął biec z nożem i oddał strzał ostrzegawczy. To będzie ciekawy proces.
Dzielnicowy do w-------a. Miejscowa komenda do kontroli bsw. A połowa tej kwoty dla chlopa do kieszeni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@okoboji: i co miał już z domu nigdy nie wyjść zeby przypadkiem na tych patusów nie trafić? Nie twierdzę, że typ dobrze się zachował jeżeli faktycznie poszedł ich tylko odstrzelić od razu z takim nastawieniem ale zarzucanie mu, że źle zrobił bo powinien siedzieć w mieszkaniu i nie wychodzic buduję jakaś chorą narrację legitymizujaca terror patologii
@StoSloty1488: a poprzedniego chłopaka nie pocięli zgodnie z tym co Polsat podaje na poniższym fragmencie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZdeformowanyKreciRyj: raczej po prostu dyskwalifikuje możliwość parcia w narracje o 'obronie koniecznej'
źródło: temp_file7757117799942367680
Pobierz@ATAT-2: no właśnie nie do końca. Prawo nie obliguje Cię w żaden sposób do unikania potencjalnie niebezpiecznych miejsc. Nawet idąc w nocy samemu do najbardziej niebezpiecznej dzielnicy i ze świadomością niebezpieczeństwa nadal masz pełne prawo żeby się bronić. Ważne są intencje tego typa z bronią, jeżeli faktycznie zabrał b--ń i od razu poszedł szukać tych patusów i ich prowokować to
@ZdeformowanyKreciRyj jw, typ potencjalnie wrócił do domu po AR15 i poszedł do patusów
źródło: image
Pobierz