Wpis z mikrobloga

@AKFobia: Trafiłem na komentarz na Fb pod postem związanym z tą sprawą, że to są zausznicy policji i ochoczo raportowali o tym co się dzieje na osiedlu, dlatego mieli ochronkę.


Ta, tylko wśród patologii to czasem flaszka albo ładna dziewucha wystarczy żeby ci kolega wszystko wyśpiewał XD Także beka po stokroć. Poza tym jak tam jeden ciągnie drugiego w dół - zaczęło się od jakiś przepychanek między sobą, teraz jest
  • Odpowiedz
@SarahC: Tak tylko nawiąże do tego co jeden z tych jegomości publikował na IG.
NASZE MIASTO!! NASZE ULICE!!
Mordzia cmentarze też wasze zaczynają być heh.
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Jellystone: więcej w tym zasługi prokuratury jak policji. Zbijanie zarzutów żeby za grubo nie było, umorzenia i dozory. Krew przy ławkach po lataniu tych gnoi i robienia rozróby a oni na dozorze. Do tego właśnie prowadzi bierność w stosunku do patologii przez prokurature. Ile to już było informacji o tym że zakaz samochodowy to tylko papierek do podtarcia d--y? Dziwisz się że patologia leje na policję ciepłym moczem i uważa
  • Odpowiedz
@StoSloty1488:

możecie sobie robić fikołki dowoli, chłop jest nie do wybronienia


Wiadomo, wersja patusów, którzy dwa dni musieli trzeźwieć żeby zeznanie złożyć jest nie do podważenia xD przecież prawilna mordeczka z dziarami więziennymi co j---e sześćdziesiony i pamięta o powstaniu tylko sobie stała z tym nożem, on ludzi nie zaczepiał, cweli tylko, a to nie ludzie przecież xD

Wywal chwasta i chwała mu za to.
  • Odpowiedz