Aktywne Wpisy
2mrkoo +265
#zwiazki Mirabelki i Mirki, pijcie ze mną kompot! Po sześciu latach od rozwodu, nie jestem już sam 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Ja lvl 48, moja różowa lvl 46. Jak widzicie zawsze jest szansa, trzeba ją tylko wykorzystać. Powodzenia Wam życzę
Ja lvl 48, moja różowa lvl 46. Jak widzicie zawsze jest szansa, trzeba ją tylko wykorzystać. Powodzenia Wam życzę
źródło: 1000006281
Pobierz
kutasoglu +341
Tor Poznań dostał dziś decyzję o zamknięciu od Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.
Również dzisiaj, zostały opublikowane dane odnośnie... działek budowlanych na jego terenie, wyznaczone przez starostwo xD
To jest już jawne walenie i znów betonowe złoto i działeczki wygrywają. Bo to nie jest nawet wyznaczanie ich "wokół toru", żeby ten zniknął kiedyś w przyszłości. To wyznaczanie na jego terenie działek budowlanych, w momencie gdy funkcjonuje i dokładnie w ten sam dzień w
Również dzisiaj, zostały opublikowane dane odnośnie... działek budowlanych na jego terenie, wyznaczone przez starostwo xD
To jest już jawne walenie i znów betonowe złoto i działeczki wygrywają. Bo to nie jest nawet wyznaczanie ich "wokół toru", żeby ten zniknął kiedyś w przyszłości. To wyznaczanie na jego terenie działek budowlanych, w momencie gdy funkcjonuje i dokładnie w ten sam dzień w
źródło: poznan
Pobierz



Ha tfu na psiarnie I prokurature
@xyz_xyz: z tego co mówili w materiale polsatu to w tym wcześniejszym pobiciu tak. Ale chyba nie jakoś poważnie bo noża możesz użyć wbijając komuś w brzuch i ugodzić w narządy wewnętrzne czy po prostu przeciąć skórę. Ale świadkowie w materiale polsatu mówią że wcześniejsza ofiara została pocięta nożem.
@zeszyt-w-kratke: w województwie dolnośląskim jest JEDNA izba wytrzeźwień, we Wrocławiu, ponad 100 km od Bystrzycy. W tej chwili SORy zajmują się nietrzeźwymi. Takie są praktyczne skutki taniego państwa minimum.
@elberet: no to dobrze wiedzieć, bo nie wiedziałem o tym. To też niezła lipa że tak to wygląda i w mieście takim jak bystrzyca kłodzka nie ma izby wytrzeźwień albo chociaż gdzieś bliżej.
Spokojne pobicia przez 3 patusów
@zeszyt-w-kratke: Trafiłem na komentarz na Fb pod postem związanym z tą sprawą, że to są zausznicy policji i ochoczo raportowali o tym co się dzieje na osiedlu, dlatego mieli ochronkę.
Ile w tym prawdy, ciężko powiedzieć, bo informację w tej
@Erk700: Widać, że część mieszkańców już przywykła do takich dymów, ale ktoś inny miał dość