Aktywne Wpisy

lord-nihilus +80
Długie ale julczysko ładnie opisało jak wygląda życie młodego czadoskiego, bujanie się od imprezy do imprezy w międzyczasie (i w trakcie) peklowanie wszystkich "koleżanek", kiedy jedna stroi fochy od razu wbija do innej czekającej w kolejce, wisienką na torcie jest branie od julczysk kasy na ćpanie.
PS. Jej "ja nie wiedziałam co to" - standardowe wybielanie po fakcie, choć możliwe że próbowała czadoskiego klasycznie betatyzować i przeszarżowała co zakończyło się "XD" oskiego
PS. Jej "ja nie wiedziałam co to" - standardowe wybielanie po fakcie, choć możliwe że próbowała czadoskiego klasycznie betatyzować i przeszarżowała co zakończyło się "XD" oskiego

Apiro +20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




#polityka #wegry #humorobrazkowy
źródło: 16020
Pobierzw sensie ichniejsze TVP będzie w likwidacji od kilku lat i nadal otrzymywać 2 mld rocznie ale tym razem już nie będzie to przeszkadzać nikomu bo dostanie ta właściwa partia?
@krakenoslaw: ale przecież obietnicą wyborczą była likwidacja TVP
@krakenoslaw: przecież spółka jest w stanie likwidacji. Czemu likwidacja jeszcze się nie skończyła? Do tego nie potrzeba prezydenta
@Protectorx: nie będzie przeszkadzać, bo nie leci w nim już szambo z psychatryka
Jesteście kukami europy. Wszyscy europejscy faceci się śmieją z takich polaczków kukoldzików jak wyxD
Komentarz usunięty przez autora